Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin ödemesini banka/kredi kartlarıyla veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Güncel taksit oranları ve vade farkları için ürün altında yer alan TAKSİT SEÇENEKLERİ sekmesinden ya da siparişinizin toplam tutarı üzerinden görüntülemek isterseniz sipariş tamamlama ekranında kredi kartınızı girdiğinizde TAKSİT SEÇENEKLERİ otomatik olarak belirecektir.

Nexusbilgisayar.com tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle veya tek seferde iade edilir.
İadesi sistem tarafından ödeme yaptığınız kredi kartı hesabınıza gerçekleştirilmektedir. İade gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme sonrasında bankanız ile görüşüp yatırılan tutarı bankanızdan tahsis edebilirsiniz. Yasal süreçte de farklı bir şekilde müdahale şansımız bulunmamaktadır.

Maalesef telefon üzerinden sipariş alamamaktayız fakat WhatsApp hattımız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Nakit ödemelerde taksitlendirme seçeneğimiz yoktur. Yalnızca kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

Yurtiçi Kargo firması ile çalışmaktayız.

Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce adres değişikliği sağlanabilir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra ise teslimat sağlatmak istediğiniz adresinize Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak güncel bilgileri kargo firması ile paylaşabilirsiniz.

Siparişinizi kargo teslim aşamasında eksik ya da hasarlı olup olmadığı konusunda kontrol etmeniz gerekmektedir. Gelen kurye ya da kargo personeli paketinizin kontrolü için sizi bekleyecektir. Siparişinizin tam olduğundan ve herhangi bir hasar oluşmadığından emin olduktan sonra teslimatı tamamlayınız. Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız ya da sms ile gelen kodu iletmeyiniz.
 

Normal şartlar altında, Ankara içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; Ankara dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.


Lütfen kargo tutanağını imzalamadan (ya da sms kodunuzu söylemeden) önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.


Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden nexusbilgisayar.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. nexusbilgisayar.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.
Hayır, tüm siparişlerinizde kargo ücreti nexusbilgisayar.com tarafından karşılanmaktadır.
Garanti süreleri en az iki yıldır. Ürünler marka garantisi altındadır.

Yurtdışından İthâl ürünlerde en az 1 yıl garanti bulunmaktadır. Garantisiz ürün satışı söz konusu değildir.
Almış olduğunuz ürünün içerisinden çıkan yetkili firma bilgilerinden ulaşarak faturanız ile birlikte göndererek garantiden yararlanabiliriz.
Teknik servis süreci, ürünü tarafınızdan teslim aldıktan sonra göndermiş olduğunuz üründe 3 iş günü hazır sistemlerde 5 iş günü arıza tespit süreci vardır. Bu süreç tamamlandıktan sonra arızalı parça var ise yetkili servisine yönlendirilir ve tarafınıza haber verilir. Daha sonra da resmi süreç olan 20 iş günü servis süreciniz başlar.

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünler faturalı ve garantilidir.

Faturanız sipariş verdiğiniz günün ertesi gününde mail adresinize gönderilir.

Mail adresinize faturanız ulaşmazsa [email protected] adresimizden bizlere ulaşarak talep edebilirsiniz.

Siparişinizin adres seçimi aşamasında "Fatura Adres Tipi" alanını "Kurumsal" olarak seçerek firma adına fatura kestirebilirsiniz. Bireysel verilen siparişler kurumsala, kurumsal verilen siparişler bireysele çevrilememektedir.

Yükleniyor...